Izabela Lenkiewicz 

Mam 30 lat z hakiem, córkę, syna, męża, kredyt oraz psa. Z wykształcenia jestem polonistką, z zawodu – dziennikarką, z pasji – chałupniczą copywriterką. Kocham "rzucać" słowa na wiatr, a potem "łapać" za słówka. W chwilach wolnych od tego co muszę czy powinnam: łykam książki Wojtka Kuczoka i Olgi Tokarczuk, przełączam się na Netflixa lub analizuję swoje sny. Zaś kiedy życie podcina mi skrzydła – chwytam harmonię w biegu albo z rodziną na łowickiej wsi. Z przymrużeniem oka wspominam swoje ciąże.

Marta Drelich

Jestem polonistką, copywriterką, dziennikarką i redaktorką. Przygotowałam do druku kilkadziesiąt książek, kilkaset magazynów i wiele innych projektów o różnym charakterze. Tekstów, które napisałam, nie zliczę – uwielbiam pisać! Poza tym zdarza mi się grać w Wiedźmina, startować w triathlonach, żeglować po Bałtyku i podróżować po Hiszpanii. Mam dwóch synów, z którymi nałogowo zbieram kamienie, bursztyny, muszle i książki dla dzieci. 

Marta Drelich
Karolina Ptasznik

Karolina Ptasznik 

Urodziłam się w Warszawie we wczesnych latach 90-tych, ukończyłam wydział Sztuki Mediów, obecnie rozwijam się na Grafice warszawskiej ASP. Jestem miłośniczką prostych form, designu z okresu PRL-u, dziecięcych rysunków, odrobiny komiksu i szczypty kiczu. Wszystkiemu nadaję imiona, dorysowuję oczy. Gdy nie rysuję – przeważnie maluję, ale też czytam, piszę do szuflady i szyję potwory ze skrawków materiałów.